Share the Music!

Sponzori

sponzori_city
hudobný klub Trnava
Vyhrajte a je jasné, že u nás budete hrať častejšie. U nás hrajú aj kapely s veľkým menom a vtedy klub praská vo švíkoch a vy si tú atmosféru užijete z pódia. Okrem toho vám dáme 200 euro na nákup hudobnín a tesne po finále vám otvoríme 30 eurový účet na bare.
facebook

sponzori_swanInternet – televízia – telefonovanie za výhodné ceny
Do súťaže venujeme víťazom poukážku v hodnote 100 euro na nákup hudobnín
www.swan.sk

sponzori_jimmy
Hudobniny Senica – Hudobné nástroje, profesionálne príslušenstvo pre muzikantov, E-shop, nahrávacie štúdio. Sme tu pre ľudí, ktorých baví hudba a všetko okolo nej.
Do súťaže venujeme víťaznej kapele nahratie troch singlov v našom profesionálnom štúdiu MK Production a na súťaž vám požičiame sadu bicích a basový aparát, aby ste si nemuseli nosiť svoje.
www.jimmymarket.eu
www.mkproduction.sk

sponzori_muzikus
Hudobniny Bratislava – Predaj hudobných nástrojov a hudobnín, ozvučovacej techniky a svetelnej techniky. E-shop I kamenná predajňa. Poradenstvo I pomoc pri výbere. Nakupujte aj vy tam, kde sa vyznajú.
Nevyšlo vám finále podľa predstáv a skončili ste na treťom mieste? Mám tu pre vás cenu útechy. Prídite si niečo malé zobrať v hodnote 20 euro. Alebo ste nemali šťastie a skončili ste tesne druhí? Tak prídite a vyberte si za 50e eur.
www.muzikus.sk

sponzori_laboga
Lampové zosilňovače made in Europe . Od 1973 je Adam Laboga v ,, High End Quality ,, lampových – zosilňovačov pojmom na trhu . Sám odštartoval dráhu roka 1963 , ako gitarista Rockovej skupiny a od tej doby až do dnes udržeje neustále kontakt s hudobníkmi. Neustály náhľad a prax , zo svojho odboru previedol do reality . Vznikol lampových – zosilňovačov s ozevovým spektrom Kalifornská – smotanovo mäkkým , až britsky – stredne tvrdým oziev . Filozofia Laboga : málo regulátorov k rýchlosti dobrého Soundu , otvorí každému hudobníkovi jeho osobné Sound s málo pohybmi rúk a rýchlym naladením nástroje . Razené súčasti , ručné práce a 72 hodinový test každého zosilňovača patrí k Štandardom Laboga manufaktúry
www.laboga.pl

sponzori_photomm
Michal Fujala – Svadobný fotograf
Budete sa vy, alebo vaši známi ženiť/vydávať? Umiestnite sa na stupni víťazov a získate parádne zľavy na svadobné fotoslužby.
www.photomm.net

sponzori_gunner
ručné kreslenie a návrhy tatoo
Ručne nakreslený portrét vašej kapely, ktorý bude hrdo visiet na stene v skúšobni? Vyhrajte a bude váš.
facebook

sponzori_hollywood
Hollywood burger je jediné miesto v Trnave zamerané na domáce hamburger z poctivého hovädzieho mäasa so štýlovým interiérom a inými originálnymi maškrtami.
Počul si o tom, že burger môže byť aj zdravý? Neveríš? Tak vyhraj súťaž a za 30 EUR môžeš toho veľa okoštovať.
facebook

sponzori_kaderko
Poskytujeme kadernícke služby a aj poradenstvo…vykonávame služby pre pánov, dámy a deti. Postaráme sa o tvoju šticu.
Keď vyhráte, tak vás všetkých pekne ostrihám, aby ste na promo fotkách dobre vyzerali. Snažte sa.
facebook

sponzori_albert
Kondičné cvičenie – Fyzioterapia – Liečebná rehabilitácia – Silový trojboj – Výživa – Trénerstvo – Poradenstvo – Konzultácie
Do súťaže vám venujeme permanentku na 10 vstupov do nášho fitka
www.gymalbert.com

sponzori_ekofest
Benefičný enviromentálny hudobný open-air festival. Výťažok ja každý rok venovaný na životné prostredie resp. výsadbu zelene v meste Trnava.
Vyhraj súťaž a zahraj si na parádnom festival EKOFEST
www.ekofest.sk

sponzori_fortuna
Tenisové centrum Fortuna IS ponúka využitie tenisových kurtov, plážového volejbalu, 3D golfového trenažéra a veľa inej zábavy
Hrali ste už niekedy celodenný turnaj v tenise? Vyhrajte súťaž a máte od nás poukážku v hodnote 50 euro.
facebook

sponzori_mono
Mono Circle je mladá spoločnosť zaoberajúca sa videoprodukciou a výrobou reklamného dizajnu. Jej hlavným zameraním je tvorba promo videí a hudobných videoklipov. Bola založená v roku 2014 a na konte má už niekoľko úspešných projektov v spolupráci s viacerými slovenskými interpretmi a umelcami.
Víťazná kapela sa môže tešiť z nových singlov, a na jeden z nich vám natočím a spracujem videoklip podľa vašich predstáv.

sponzori_benko
Sme dvaja mladí fotografi pôvodom z Trnavy. Objavujeme sa na väčšine kultúrnych akcií v tomto meste. Fotíme od koncertov, cez šport a športové súťaže až po portréty. V našich portrétoch sa snažíme zachytiť dušu človeka, jeho city a pocity, ale keď fotíme akciu, sme zameraní na daný moment. Poviete si, ďalší klasickí dvaja fotografi, čo spolu fotia úplne všetko, ale nie, my sme výnimoční. A čím? Voláme sa rovnako. Meno aj priezvisko máme rovnaké, preto si nás ľahšie zapamätáte!
Pre víťazov máme pripravený poukaz na celodenné fotenie kapely na album alebo web kapely
www.benkofoto.xyz

sponzori_klocher
Stránka pre mladých I starších, na ktorej nájdu vždy aktuálne a zaujimavé témy zo Slovenska I sveta.
www.klocher.sk

sponzori_rockova
Hráme tie najväčšie rockové hity.
www.rockovarepublika.sk

sponzori_bunker
Internetové radio Trnava – Hlavným účelom je propagácia kvalitnej, ale nedostatočne prezentovanej hudobnej tvorby, so zameraním na slovenskú produkciu a šírenie tejto tvorby prostredníctvom voľných licencií creative commons. Okrem nepretržitého 24 hodinového hudobného streamu realizujeme aj živé relácie vo forme live vystúpení a rozhovorov s ľuďmi, ktorých hudba príbeh, činnosť, či postoj dokážu osloviť, motivovať a zaujať.
Vyhrajte súťaž a zahráte si u nás v internetovom rádiu a to LIVE !
www.godot.sk

sponzori_punkstream
Mládežnícka komunita Punkstream, ktorej cieľom je podporovať umelcov, hudobníkov a alternatívne umenie.
www.punkstream.weebly.com

sponzori_popular
Časopis pre tých, ktorým hudba život spríjemňuje, ale nenahrádza.
www.novypopular.eu

sponzori_music
Hudobný portál. MUSIC ZONE – MY SME HUDBA!
www.music-zone.eu

sponzori_trnavsky
Aktuálne spravodajstvo a zaujímavosti z regiónu, najrozsiahlejšie regionálne športové spravodajstvo a veľa iného
www.trnavskyhlas.sk

sponzori_gregi
Multikultúrny portál, ktorý denne prináša novinky o kultúrnych podujatiach, koncertoch, festivaloch…
www.gregi.net